Nowy Dineout Club
już wkrótce

Ostatnie wydarzenia zmusiły nas do zastanowienia się nad naszą rolą w branży, która najbardziej ucierpiała z powodu pandemii. Jesteśmy w trakcie pracy nad nowym i innowacyjnym systemem który pozwoli na odkrywanie oraz cieszenie się restauracjami gdy wszystko wróci do normy, co wierzymy nastąpi już wkrótce.

Dlatego rezygnujemy z obecnego systemu nagradzania naszych użytkowników. Do tej pory każda rezerwacja, Twoje recenzje i korzystanie z naszych aplikacji na Androida i iOS przynosiły punkty, które można było następnie wymienić na karty podarunkowe. Wciąż możesz to zrobić, sprawdź liczbę posiadanych punktów logując się na swoje konto w Dineout.

Do 30 kwietnia 2021 r. dokonując rezerwacji przez Dineout nadal będziesz otrzymywać nowe punkty. A co najważniejsze, punkty, które posiadasz, możesz wymienić na karty podarunkowe nie później niż do 30 kwietnia 2021 r. Po tej dacie będziemy stopniowo wdrażać nasz nowy program, a wszystkie punkty wygasną.

Wraz z rozpoczęciem nowego programu obiecujemy dodać jeszcze ciekawszy element towarzyski do posiłków, tak aby wizyty w restauracji były wyjątkowe. Pomożemy Ci nadrobić zaległości i będziemy Cię informować o wszystkich wartych uwagi wydarzeniach, oraz nowych ciekawych miejscach które musisz odwiedzić.

Najczęściej zadawane pytania

1

Czy nadal zdobywam punkty, rezerwując przez Dineout?

Tak, punkty będziesz otrzymywać jak zwykle do 31 sierpnia 2021 r.

2

Czy mogę wykorzystać punkty z kilku kont na jedną kartę podarunkową?

To nie jest możliwe.

3

Czy zgromadzone punkty mogę rozdzielić na kilka kart podarunkowych?

Punkty można wymienić tylko na kartę podarunkową o najwyższej wartości, jaką osiągnąłeś.

4

Gdzie mogę wymienić moje punkty?

Możesz wymienić swoje punkty na naszej stronie lub w naszych aplikacjach na Androida i iOS.

5

Co stanie się po 31 sierpnia 2021 r.?

Twoje punkty stracą ważność i nie będziesz mógł ich wymienić na Kartę Podarunkową. Zostaniesz automatycznie zapisany do nowego programu Dineout.

6

Do kiedy najpóźniej mogę wymienić punkty?

do 31 grudnia 2021 roku.